Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jakie potrzeby mężczyzny powinna zaspokajać kobieta, aby związek był szczęśliwy?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-01, 14:47   #657
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Jakie potrzeby mężczyzny powinna zaspokajać kobieta, aby związek był szczęśliwy

Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
A nie uważasz, że to się troszeczkę kłóci z Twoim wcześniejszym 'ja też'?
nie, za to kłóci się z Twoim rozumieniem świata.
Bo czy Ci się to podoba czy nie większość kobiet i mężczyzn nie lubi obowiązków domowych.
Dlatego trudniej o jelenia i każdy woli do pracy iść niż marnować życie przy garach.
Chcialbyś,żeby kobiety to kochały i było w zgodzie z ich naturą (rozumiem Cię doskonale, też bym chciala mieć służacych, którzy cieszą się z tego,że nimi są)ale tak nie jest i powtórzę: możesz kwękać, gęgać a i tak nikomu swoich bzdur (i mylnych wniosków) nie wmówisz.
Tak więc dopóki tacy faceci jak Ty się nie dostosują i nie zaczną uczestniczyć osobiście!!! w życiu rodzinnym i pełnieniu obowiązków tym więcej będzie patologii (związanej z brakiem czasu dla dziecka) i mniejszy przyrost naturalny.

Rzadko można spotkać kobietę, która chce sobie zmarnować życie gotując zupki i zasuwając z mopem. Jeśli facet ją wyręczy lub wespół będą wykonywać prace domowe tym więcej będzie czasu dla pociech

Widze to na przykladach normalnych, partnerskich związków.
Z szowinistycznej patologii nic dobrego nie wynika. Jedynie kobiety są bardziej rozgoryczone( patrząc nia życie choćby swoich matek i szowinistycznych tatusiów) nie chcą mieć dzieci - czemu się nie dziwię.
Szczerze - wolałabym,żeby świat się skończył gdy myślę o takim życiu.
Kobiety nie chcą tak żyć i ich nie zmusisz. Nawet za cenę (Twoje bzdurne wnioski,chcę Ci tylko pokazać,ze to i tak nie ma nic do rzeczy i nikogo nie przestraszysz) szerzących się patologii .
Śmiesz pisać,ze mężczyznom nowy układ nie pasuje a oczekujesz od kobiet poświęcenia?
Ogarnij się i zacznij poświęcenie od siebie
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując