Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Podkład do cery suchej
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-12-04, 18:03   #13
Agaaa-a
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 700
Dot.: Podkład do cery suchej

Mam suchą skórę , nawet bardzo suchą. Miałam bardzo dużo podkładów najróżniejszych . Większość uwydatniała suche skórki.
Stosowałam wszystkie podkłady z isa dora , rewelacyjny jest ten w piance ale na rynku są strasznie ciemne kolory i dlatego dla mnie na zimę odpada . Latem spisywał się rewelacyjnie.
A może , któraś z was znalazła jakiś bardzo jasny kolor tej pianki?
Wszystkie matujące lub color adapt niestety mnie bardzo wysuszały i tragicznie podkreślały suche place .
Ale ostatnio znalazłam następny bardzo dobry podkład, La Roche Posay, Unifiance Creme - podkład do cery suchej i bardzo suchej.
pięknie wyrównuje kolor , pięknie kryje , pięknie stapia się z cerą ( nie ma mowy o efekcie maski )buzia robi się gładka , wypoczęta, nie świeci mi się po nim twarz i u mnie trzyma się bardzo długo.Dla bladolicych nr 21.
Do tego też znalazłam idealny krem do suchej cery a jest to masło kakaowe ziaji a jaki mniamuśny zapach mniam . Do tej pory nie znalazłam nic lepszego , a próbowałam kremów la roche , loreal ,vichy itp.(te okazały się dla mnie za mocne i bardzo podrażniały mi twarz) Polecam go na noc bo ma tłustą konsystencje,ale daje od razu uczucie nawilżenia , ukojenia i ochłodzenia twarzy.
Agaaa-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując