Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Karmienie piersią w miejscach publicznych - opinie.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-07-09, 13:08   #1
Bąbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 392

Karmienie piersią w miejscach publicznych - opinie.


Drogie Wiżażanki, nie wiem czy był poruszany już taki problem, więc pytam od początku. Co sądzicie o karmieniu piersią w miejscu publicznym?
Wczoraj byłam w eleganckiej restauracji w Krakowie (dodam, że praktycznie na środku rynku), delektując się kolacją. W pewnym momencie patrzę, a przy stoliku naprzeciwko młoda mama wyciąga pierś i przykłada do niej niemowlaka. Mleko ścieka, dziecko wyje, ona mleko wyciera ligniną. No, sorry, ale leko mnie to zbrzydziło. Mój mąż twierdzi, że w Polsce jest ciche przyzwolenie na tego typu zachowania i każda młoda matka traktowana jest jak "święta krowa" i nikt jej nie zwróci uwagi. Ja się z nim nie zgadzam! Nie żyjemy w Afryce, gdzie dziecko nosi sie przy odsłoniętej piersi! Zwrociłam uwagę menedżerowi restauracji, że może powinien zaproponować karmiącej mamie jakieś osobne pomieszczenie, bo być może nie każdy z gości ma ochotę oglądać, przepraszam za wyrażenie, obrzękłą pierś z kapiącym mlekiem. I rozpętało się, delikatnie mówiąc piekło, i to takie, że z własnym chłopem się pokłóciłam!
Drogie wizażanki, co Wy na to? Czy moja reakcja była zła?
Bąbel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując