Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Karmienie piersią w miejscach publicznych - opinie.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-07-09, 15:58   #7
Karmen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 171
Re: karmienie piersią w miejscach publicznych - opinie

Bąbel napisał(a):
> Drogie Wiżażanki, nie wiem czy był poruszany już taki problem, więc pytam od początku. Co sądzicie o karmieniu piersią w miejscu publicznym?
> Wczoraj byłam w eleganckiej restauracji w Krakowie (dodam, że praktycznie na środku rynku), delektując się kolacją. W pewnym momencie patrzę, a przy stoliku naprzeciwko młoda mama wyciąga pierś i przykłada do niej niemowlaka. Mleko ścieka, dziecko wyje, ona mleko wyciera ligniną. No, sorry, ale leko mnie to zbrzydziło. Mój mąż twierdzi, że w Polsce jest ciche przyzwolenie na tego typu zachowania i każda młoda matka traktowana jest jak "święta krowa" i nikt jej nie zwróci uwagi. Ja się z nim nie zgadzam! Nie żyjemy w Afryce, gdzie dziecko nosi sie przy odsłoniętej piersi! Zwrociłam uwagę menedżerowi restauracji, że może powinien zaproponować karmiącej mamie jakieś osobne pomieszczenie, bo być może nie każdy z gości ma ochotę oglądać, przepraszam za wyrażenie, obrzękłą pierś z kapiącym mlekiem. I rozpętało się, delikatnie mówiąc piekło, i to takie, że z własnym chłopem się pokłóciłam!
> Drogie wizażanki, co Wy na to? Czy moja reakcja była zła?

Problem faktycznie został już poruszony, ale jeśli pytasz czy Twoja reakcja była nie właściwa to ja powiem kródko, za rozpętywaniem piekła i piana na ustach nie jestem, ale jestem z Ciebie dumna, że powiedziałaś co myślisz, bo my polacy często siedzimy jak mysz pod miotłą a przeciez miało prawo Cię to zniesmaczyć i miałaś prawo wymagać interwencji ze strony personelu, który pewnie trząsł gaciami by ich jakaś gazeta nie opsmarowała, że nie tolerancyjni. A być tolerancyjnym (nawet w tym złym pojęciu) to dziś jakaś narodowa obsesja.
pozdr
Klarysa
Karmen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując