Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Karmienie piersią w miejscach publicznych - opinie.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-07-14, 15:13   #34
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: karmienie piersią w miejscach publicznych - opinie

Nefretete napisał(a):
> Widzisz mam 4 rodzeństwa- 2 starszą gdzie nie wiedziałam jak byli karmieni i 2 młodzszą, więc karmienie piersią jest dla mnie rzeczą naturalną w każdej sytuacji

I to pewnie dlatego tez się nie dziwisz. Wszystkie młode matki wokól mnie, jak miały karmic akurat bedac np u nas w domu, szly sobie gdzies w "ustronne miesce". Nie ma sensu sie przekonywac, jak kto ma robic. I jak sie komus nie podoba to nie musi patrzec. Tylko jak sobie spokojnie idziesz, to można spotkać się z dyskretna mama i wtedy kto chce to patrzy i się uśmiecha a kto nie to sie odwraca szybko, żeby nie patrzeć-i jest ok. Ale jak zobaczy się "niedyskretną mamę to sie czasem robi niemiło, żeby nie urazicnikogo słowem "niedobrze".
Ja wlasnie podkresliłam, że nie jestem matka i pewne uczucia sa mi obce, chodzi mi własnie o ta dyskrecję- bo te kobiety, ktore zdarzało mi się widziec to niestety zbyt ostetnacyjnie karmiły-jakby ludzie nie wiedzieli, że dziecko przy iersi znaczy, że karmi Moim zdaniem, w miejscach publicznych powinno się liczyć z innymi ludźmi i tego nie leubię, gdy ktos tak nie robi-zaliczam do tego tez palaczy I niech mamy karmią, tylko nie musza wywalac piersi bo i te nie zawsze sia piękne, taka niestety jest prawda. A w restauracji to juz kompletnie by mi się nie podobało.
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując