Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Potrzebuję dobry wózek, poradzcie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-07-19, 18:38   #7
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: Potrzebuję dobry wózek, poradzcie

Ja jeszcze zielona ale juz w 9 tygodniu i zaczynam sie ogladac za wozkami. Drogi to wydatek zwlaszcza jak popatrze w katalogi u siebie w niemczech a tez mam wymagania bo chce jeden a funkcjonalny. Chce zeby byl lekkii i latwo sie skladal i mozna by bylo go przebudowac zeby z glebokiego zrobic spacerowke dla wiekszego dziecka ktore juz siedzi. Najubardziej podobaja mi sie wozki sportowe najlepiej na trzech kolkach.. Maja wage od 11 kg do 17,5 kg. Sa bardzo lekkie i momo wszystko stabilne.U mnie nad rzeka duzo ludzie jezdzi z takim wozkami. Dzecko w wozku a mama lzb taka na rolkach. Ja sporowy czlowiek nie jestem ale mimo wszystko wolalabym taki wozek. Jedynie jak mi sie jakis spodoba to jest to albo gleboki albo spacerowy. Chyby mozna je przebudowac, bo w katalogach widze czesto zdjecie glebokiego i do tego pelno innych czesci ktore trzeba kupic oddzielnie. Wiec skladaja wszystko do kupy moglabym odmontowac gondolke czy jak to sie nazywa i zrobic przy dodatkowych kosztach wozek dla siedzacego wiekszego dziecka. Zdecydowalismy ze obejrzymy sie na wozkami w PL bo cenowo bedzie taniej nie duzo ale zwasze te 200 euro to juz cos. Moze poparze na katalogi np. www.baby-walc.de, lub zobacz w www.neckermann.de, www.otto.de Moze to ci troche umysl rozjasni i poszukasz czegos podobnego w PL
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora