Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-08-02, 12:24   #10
Twitty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Wiadomości: 482
GG do Twitty
Re: Mamusie, powiedzcie jakie miałyście objawy ciąży.

vincencik napisał(a):
> To wcale może nie być za wcześnie - ja te moje odczucia miałam też bardzo szybko, kilka dni "po". Organizm kobiety jest genialny i nasza intuicja jest mądrzejsza od lekarzy. Kilka lat temu czułam, że zaszlam w ciążę, nie robiłam testu tylko poszłam do lekarza. Zbadał mnie i zrobił USG - nic nie wykazało. Kazał przyjść za kilka tygodni, przyszłam bo byłam pewna że jestem w ciąży, nie miałam obiawów ale byłam przekonana, że będę miała dziecko. Znów badanie i USG i...nic. Lekarz na moje zapewnienia że to musi być ciąża uśmiechnął się z politowaniem i skierował mnie na badania do szpitala. Na bardzo dokładnie zrobionym USG wyszło, że jestem w ciąży pozamacicznej...Moj lekarz był zadziwionyi stwierdzil, że człowiek się uczy przez całe życie. To fakt. Teraz mam innego lekarza. Pozdrawiam.


Faktycznie, ciężko uwierzyć, że tacy ludzie są lekarzami...
Bezbłędnie wyczułaś Twoją ciążę! Jestem pod wrażeniem
Nie mogę się już doczekać, kiedy zrobię ten teścik Pomyśleć, że człowiek nawet jak nie planował dzidziusia, odczuwa taką radość na samą myśl, że być może nosi w sobie brzdąca
Twitty jest offline Zgłoś do moderatora