Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przedłużanie rzęs
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-08, 18:24   #1128
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 679
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez anka.d Pokaż wiadomość
a willa parkowa? kupilam kupon na grouponie i zastanawiam sie (szkoda ze po fakcie :P ) czy warto.
juz sporo czasu minelo, a mi przypomnialo sie ze nie napisalam opinii

ogolnie, niestety nie polecam. kupony z groupona do willi parkowej mialysmy we 2 z kolezanka.
ja poszlam pierwsza, ona jakies 2 miesiace pozniej - niestety wrazenia mamy te same.
atmosfera bardzo mila, relaksujaca muzyczka w tle, mi bylo tak dobrze ze az przysnelam, kolezance za to bylo zimno.
no ale do rzeczy... rzesy wykonane dokladnie, estetycznie ALE - najkrotsze jakie pani ma w ofercie to 11 (dla mnie za dlugie, siegaly mi brwi)
rzesy bardzo, bardo nietrwale. to byly moje 3 rzesy 1:1, za kazdym razem mialam robione na kleju clareny i wczesniej tez nie trzymaly mi sie dlugo (ale 2 - 2,5 tygodnia bywalam zadowolona) a tutaj - po 3 dniach zaczely odpadac na potege (nie wypadac z rzesa, a odklejac sie) - po tygodniu zostalo mi moze 20% rzes. dokladnie sie na robocie nie znam, ale z tego co czytalam o opisie zabiegu to nie przypominam sobie uzycia odtluszczacza (moze to byla wina krotkotrwalosci rzes? ) to samo miala kolezanka, a obie przestrzegalysmy zalecen.
tak wiec niestety ale willi parkowej nie polecam.
anka.d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując