Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-10, 09:20   #209
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 698
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez marcelinka12 Pokaż wiadomość
o wcielo
Tak to te olejki, one sa podstawowe, aczkolwiek są różne wersje i jeszcze jakieś nowości teraz są na Helfy

Cytat:
Napisane przez seszene Pokaż wiadomość
nikt mi tu nie odpowiada:P halooooo
jestem na etapie szukania idealnego szamponu:P
znalazłam taką serie http://amargan.pl/produkt-olejek-arganowy/
tylko kurcze trochę drogo:/ na razie mnie nie stać.
znacie jakieś fajne szampony? najlepiej nawilżające
Tej marki osobiscie nie znam. A z szmaponó to Anula moze co doradzi.

Cytat:
Napisane przez Poli Mana Pokaż wiadomość
Smuci mnie tylko to, że jedynie świadomy klient wygrzebie tam prawdziwe naturalne kosmetyki, bo w 70% to nadal chemia z dodatkiem czegoś naturalnego. Ale warto chodzić, szukać i wygrzebać coś wartościowego.
Masz rację, produktów pseudo-naturalnych jest bardzo wiele, trzeba wiedzieć czego unikać w składach, bo przecietny polak wie tylko, że parabenów i SLS, a takich watpliwych składników jest conajmniej kilkadziesiąt. Łatwo się nabrać, ostatnio takim typowym przykładem naduzyć producentów w opisach kosmetyków jest nowa seria Eveline Eco cos tam oraz Avon Solution nature coś tam, który w katalogu podaje, że seria nie zawiera konserwantów i silikonów i z tego tytułu uwaza, że ma prawo napisać, iż produkt jest naturalny i hipoalergiczny.

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Dziewczynki gdzie kupujecie micel argile provance?
W www.gaj-oliwny.pl , www.sklep.zdrowe_kosmetyki.pl , www.biolander.pl i jeszcze w wielu sklepach mozna go dostać. Ja ostatnio kupilam w promocji, ale kupowałam w kilku sklepach rózne rzeczy i niepamiętam juz, w którym. Ale tej promocji pewnie już tam nie ma

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
czy w ogole tez tak macie ze raz Wasza cera i wlosy sa no po prostu ladne, a czasami okropne? Ja teraz mam takie dni ze wygladam po prostu zle - i moze dlatego ta odzywka nie zrobila na mnie szalu.
Najlepsze wlosy i cere mam... podczas okresu , co jest dziwne i powinno byc odwrotnie chyba :P
Nie, odkąd używam tylko naturalnych kosmetyków
Korah jest offline Zgłoś do moderatora