Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-11, 10:17   #292
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Dzięki serdeczne za opinie
Na studia zawsze można pójść
Wiem, wiem właśnie skończyłam podyplomówkę
Ale jak się pracuje na pełen etat to niestety urok studiów już nie ten .... i ferii nie ma, niestety

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
tak, tak załóż taki sklep!!!! Będę stalym klientem!!!!
To kompletowanie zakupów w 3 sklepach jest drazniące......i z reguły jest tak, że jak sie ograniczę i zrobie listę zakupów i znajdę sklep ......... to brakuje w nim 1 - najwazniejszego dla mnie kosmetyku a w sklepie, w którym jest ten 1, nie ma wiekszości pozostałych. No więc jak juz kupuje ten jeden w innym sklepie, to przeciez coś sobie do niego dobiore - bo tak glupio jedna rzecz zamawiac sytuacja patowa.........
Tak, moja przygoda trwała , ale przez nasz wątek psychoza mi sie znacznie pogłębiła zreszta jak nam wszystkim
Mam dokładnie tak samo - żeby skompletować mój stały arsenał to muszę kombinować z kilkoma stronami
I kończy się to dokładnie tak samo - zawsze coś dobieram do koszyka, bo przecież ja wezmę więcej to mi się koszty wysyłki rozłożą na kilka produktów
Ehhh, ta przewrotna kobieca logika

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Samopalacze dziewczyny polecały z lavery chyba o taki
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...y-i-ciala.html
Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Samoopalacz lavery to moj hit na lato. Jest świetny do twarzy i do ciała. Słyszałam, że bardzo dobry jest też samoopalacz phenome, ale nie miałam jeszcze okazji go przetestować.

Kiedyś już właśnie czytałam peany pochwalne n/t samoopalacza z Lavery i jest na mojej liśie kosmetyków do wypróbowania

Phenome - nie mogę przeżyć, że nie mają sklepu stacjonarnego w Krakowie .

Na koniec wklejam foto moich ostatnich łowów - skromnie, ale w końcu zdecydowałam się nabyć olej wspaniały . Na zdjęciu nie ma tylko koncentratu z AMB, ale to już moje drugie opakowanie, więc nie uznaję go za "zakup" hehe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zakupy 2.jpg (164,7 KB, 87 załadowań)
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora