Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - pomocy!!! Chyba będę łysa...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-06-26, 10:17   #10
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Re: pomocy!!! Chyba będę łysa...

Pokrzywę i skrzyp polecam gorąco, na prawdę działają, choć trzeba cierpliwości. Pokrzywę możesz pić codziennie, skrzyp albo jako tygodniowa kuracja a potem przerwa albo ciągle 1-2 razy w tygodniu (wypłukuje wietaminę B1 z organizmu). Możesz pić też herbatkę Rooibos (uwielbiam tę z Astry), zawiera dużo minerałów, można ją też podawać małym dzieciom, jest bezofeinowa.
U mnie taka mieszanka się sprawdziła. Miałam słabe, cienkie włosy, które bardzo wolno rosły (ok 0,5 cm na miesiąc). Aby wychodować takie do pupy zapuszczałam je kilkanaście lat. Po tych herbatkach znacznie się wzmocniły, stały sie grubsze, zaczęły szybciej rosnąć, przestały wypadać.
Radzę też zrobić badania, sprawdź czy nie masz anemii spowodowanej brakiem żelaza, to może być główną przyczyną wypadania włosów.
Z niedrogich polskich preparatów zawierających żelazo polecam Falvit. Jest zalecany kobietom w ciąży, więc przy karmieniu też pewnie można brać.
Z kosmetyków spróbuj Wax, wiele dziewczyn pisało, że po nim przestały im włosy wypadać.
Trzymam kciuki za udaną kurację
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując