Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przedłużanie rzęs
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-15, 09:36   #1135
KELLLINKA
Raczkowanie
 
Avatar KELLLINKA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 91
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Sinom88 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!

W sobotę!! zrobiłam sobie rzęsy 1:1. W pierwszej chwili efekt dobry z myślą mogły by być nieco krótsze. ( kosmetyczka powiedziała mi ,że prawe oko zawsze gorzej wychodzi do świtała mniej.. ) Po tej wypowiedzi zaczełam się zastanawić co będzie dalej... Wróciłam do domu i stojąc przed lustrem po kilku mrugnięciach już odpadły mi dwie rzęsy .. ( z prawego oka) Po przespanej BARDZO OSTROŻNIE nocy wypadły kolejnych 4. A dzisiaj rano zostało mi 6 na prawym oku. Co najlepsze z lewego odpadły może dwie? Zadzwoniłam do salonu i powiedziałam zaistaniałą sytuację ,chcą umówić się na reklamację. Reklamacja dopiero w sobote 18.02 lub za miesiąć ! Musiałam sama zdjąć rzęsy z lewego oka przy czym zdjełam je wraz ze swoimi!!! Bo do pracy nie pójdę jak pajac!
Moje pytania to :

1) Czy mam iść do innej kosmetyczni jeszcze dziś i zrobić od nowa rzęsy ?
2) Czy mam doklejac sobie kępki w miejsca gdzie mam rzęs i czekac do 18.02 na reklamcje?

Nie wiem co mam robić ,pomocy!!!
Nie rozumiem dlaczego masz czekać z reklamacją rzęs. To co opisujesz nie powinno się wydarzyć i natychmiast powinnaś zgłosić sie do tej Pani. Ja mam na swoich oczach sztuczne rzęsy od bardzo dawna , uzupełniam raz w miesiącu ( czasami dwa, to zależy od moich potrzeb) i nigdy oczy mnie nie szczypały, i nigdy jedno oko nie wyglada gorzej. To co ta stylistka Ci opowiadała to jakieś brednie. Nie jestem specjalista ale nosze już od ponad dwóch (chyba) lat rzęsy to coś tam o tym wiem. Albo może udaj się do innej stylistki na poradę. Na pryw. podam Ci kontakt do swojej, warto skonsultować. I powodzenia
KELLLINKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując