Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jego eks w walentynki. Pomocy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-16, 14:37   #116
willy_nilly
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 221
Dot.: Jego eks w walentynki. Pomocy

Cytat:
Napisane przez 1Pasterka Pokaż wiadomość
To, że może mieć z nią kontakt i czuć się swobodnie utwierdza go w tym, że chce być ze mną...
Tak, bo gdy wiemy, że mamy uczulenie na orzeszki, to codziennie je jemy, żeby się przekonać, czy przypadkiem nam nie przeszło. Utwierdza go w tym, że chce być z Tobą, a nie z nią - nie widzisz, że skoro traktuje to w ten sposób, to wciąż o niej myśli i porównuje do niej?
Cytat:
Napisane przez 1Pasterka Pokaż wiadomość
nie chcę dać jej satysfakcji tego, że on będzie znowu wolny, może właśnie na tym jej zależy....
Satysfakcję to jej dajesz teraz - że może sobie mącić w Waszym życiu, kiedy jej się podoba i ma go na każde zawołanie.
Cytat:
Napisane przez 1Pasterka Pokaż wiadomość
Mam wrażenie, że faceci mają inny pogląd na podobne tematy. Mój przyjaciel powiedział, że faceci tak mają, że piszą do byłej itp, ale to nie musi oznaczać nie wiadomo czego.

Cytat:
Napisane przez maryanna3 Pokaż wiadomość
A zapewne jeszcze zostanie w ładnych epitetach opisana jako histeryczka a facet odkręci kota ogonem że jest taka zaborcza i nie daje mu wolności.
A później poleci do ex, żeby przeprosić ją za zachowanie swojej okropnej dziewczyny...
Cytat:
Napisane przez 1Pasterka Pokaż wiadomość
No tak, nie chce się od nie oderwać, jego teoria: nie pali się za sobą mostów
Nie pali się za sobą mostów, jeśli relacje z przeszłością są OK. Tutaj nie są.
Cytat:
Napisane przez 1Pasterka Pokaż wiadomość
Mówił, że około raz na miesiąc...
Jak dla mnie, to osoby, które się kontaktują ze sobą raz na miesiąc, piszą "Cześć, co u Ciebie?" a nie ni z gruszki ni z selera "Jak już przelecisz X, to się odezwij"

Poza tym byłam kiedyś w podobnym trójkącie, ja, mój facet i mój ex. I to ja byłam na miejscu Twojego faceta. Mój ex miał ogromną satysfakcję burząc mój wewnętrzny spokój, mimo iż NIGDY nie dałam mu obrazić mojego ówczesnego faceta. Kiedyś mi nawet napisał smsa w stylu: "Ja, którym Cię wywiódł z X-owej niewoli", szczycił się tym, że jest w stanie mi wszystko spieprzyć. I wydaje mi się, że ex Twojego faceta również ma z tego satysfakcję.

Jak się skończyła moja historia? Zerwałam z ówczesnym facetem, bo nie chciałam go oszukiwać i ranić, dwa tygodnie później zerwałam kontakt z ex. Mam się świetnie.

I radzę Ci posłuchać dziewczyn, bo mądrze radzą. Mi też pomogły.

Edytowane przez willy_nilly
Czas edycji: 2012-02-16 o 14:39
willy_nilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując