Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - tatuś przy porodzie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-01-31, 21:58   #21
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
do Eli

Ela napisał(a):
> Smoczyca napisał(a):
> >
> > Daruj sobie proszę te personalne wycieczki pod moim adresem,
> dlaczego ja mam sobie darować a ty nie mozesz? Ciebie rozdrazniła wypowiedz moni, a rozumiem ze Twoja nie powinna drażnić.
>
> >bo w ogóle mnie nie znasz
> - czy w ogóle ...to moze masz rację, ale trochę Cię znam, dośc czesto- aż czasami zastanawiam się po co- powtarzasz ze przeszłaś ciężką chorobę dzieki mamie i znajomym, ze Twoj tato jest w ciężkim stanie. Ach i jeszcze jedno, że Ty na to co masz zarobiłaś sama - tak jakby inni wyżebrali.
> > Bo ja nie jestem z tych co by trzymali za rękę i płakali. Jestem z tych którzy tak długo przesuwali by to drzewo jak tylko by to było możliwe.
> I tak tez powinien zachowac sie facet przy porodzie nie obserwować ale brać udział. A swoją drogą to życzę ci powodzenia w przesuwaniu tego drzewa.
>
> > To że wszyscy "tak" teraz mówią, używając wulgarnego słownictwa nie jest dla mnie żadnym argumentem. Uważam że homo sapiens z założenia jest zobligowany do myslenia. W ten sam sposób ja czuję się zobligowana do trzymania pewnego poziomu.
>
> Co nie znaczy, że słysząc słowo wulgarne homo sapiens się obrusza, ale aby wymagać od kogoś należy wymagać najpierw od siebie. Krytykując dośc dosadnie moni, nie uważam abys pokazała klasę i utrzymała "pewien poziom".


Ręce mi opadają. Nie będę więcej reagować na Twoje posty i odpisywać. Wszelka dyskusja oparta na logicznej argumentacji jest w tym przypadku wykluczona.
Czekam na kolejny atak z Twojej strony, chętnie poparty cytatami moich wypowiedzi - zwłaszcza jeśli chodzi o moją "dosadną krytkę" innych. I tam gdzie dawałam do zrozumienia, że ja zarobiłam, a inni wyżebrali. Chyba to jakiś Twój czuły punkt, po dziś dzień pamiętam jak specjalnie założyłaś wątek na plotkowym a propos Neuilly, bo zszkowało Cię to jak można kupić krem za taką cenę tylko z ciekawości...

Więcej w tym wątku głosu zabierać nie mam zamiaru. Na zaczepki też odpowiadać nie będę. Jesli coś masz do mnie, to proszę na priv i niezaśmiecanie wątku.

EOT - tym razem dla mnie już na dobre.
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując