Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE blogi modowe- czyli o blogach, zdjęciach, fotografach i plotkach słów kilka :D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-20, 12:05   #22
biibi
Zakorzenienie
 
Avatar biibi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 462
Dot.: NASZE blogi modowe- czyli o blogach, zdjęciach, fotografach i plotkach słów kil

Cytat:
Napisane przez Pooh Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci moja droga, bardzo mi miło
Abstrahując od wyglądu, bo komuś on może się podobać, albo nie, założyłam blog aby popracować nad pewnością siebie. Spodziewam się, że tych negatywnych komentarzy też trochę będzie (jak to w Internecie ). Odkąd pamiętam przejmowałam się bardzo co inni sobie pomyślą. Nie jestem z tego dumna oczywiście, ale to silniejsze ode mnie. Powiedziałam sobie dość! W tym 2012 roku popracuję nad sobą , a blog jest jednym z kroków do robienia tego na co ma się ochotę, nie tego co wypada, czego inni oczekują. Czegoś tylko dla siebie i dla swojej przyjemności.
Ja mam dokładnie tak samo W ogóle jesteś prześliczna! Kojarzysz mi się niesamowicie z moją ulubioną Marcia Cross czyli Bree Van De Kamp Obserwuję!

mój blog: http://o-caroline.blogspot.com Karolina, Słupsk

Jeśli o mnie chodzi, zdjęcia robi mi mój chłopak, który mnie bardzo wspiera aczkolwiek mam utrudnione zadanie bo jedyne czego nie akceptuje to biegania bez kurtki na mrozie :P

Poza tym mamy do dyspozycji jedynie zwykłą cyfrówkę i w sztucznym świetle zdjęcia nie wychodzą tak jakbym tego chciała, niestety :/

Co sądzicie o blogu dziewczyny? Liczę na Wasze opinie
__________________
Żyj z całych sił
I uśmiechaj się do ludzi
Bo nie jesteś sam.
biibi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując