Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-21, 11:53   #191
partytura
Zadomowienie
 
Avatar partytura
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: 2ga strona kabla ;) [Lubuskie]
Wiadomości: 1 220
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Hehe, dobre sobieJa byłam wczoraj zagadana wieczorkiem na skypie i wylądowawszy na wątku założonym przez ignorantkę byłam spokojna, że mam niewiele do nadrobienia, a tu inny adres i tyle stronek już zapisanych
BudiBoy
dziękuję Ci serdecznie za załatwienie i udostępnienie listy wyprzedażówek Myślę, że to wiele wnosi do wątku i oszczędzi wielu osobom ciekawego poszukiwania bez efektów, bo chyba z tym najczęściej mieliśmy tutaj do czynienia
Sama jestem zaskoczona, że 2 z 3 biedroneczek w moim mieście są wyprzedażowe Gorzej, że ta najbliżej mnie niby takową nie jest, ale właściciel ten sam co największej i wg mnie ona też ma wyprzedaże małe przynajmniej części produktów , sama kupiłam tam taniej niż z gazetki szampon niemieckiego fryzjera z pompką gdy minął termin jej 'aktualności'
Za chwil parę przystąpię zapewne do przewertowywania cóż tutaj napisaliście, może znajdę ciekawą dla mnie informację, szczególnie, że pod koniec poprzedniego tematu nr XII zadałam pytanko odnośnie kremów do łapek
__________________

Jesteśmy tu m.in. po to by pomagać sobie nawzajem

partytura jest offline Zgłoś do moderatora