Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Walka o zdrowe i piękne włosy :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-12-13, 15:40   #1937
jola1983
Przyczajenie
 
Avatar jola1983
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: -
Wiadomości: 24
Thumbs up Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Witam Was Waleczne Kobiety Też jeszcze 3 tygodnie temu miałam problem z wypadającymi włosami. To był koszmar! Codziennie zmiatałam z podłogi w łazience setki włosów. Po każdym suszeniu podłoga była czarna! Od 3 tygodni stosuję skomponowany przez siebie zestaw do walki z tym problemem. I gorąco Wam go polecam, bo naprawde zrobił cuda! A w skład zestawu wchodzi:
-szampon Eco Cosmetics - taki zielony, ja mam akurat dodający objętości, ale każdy szampon tej firmy jest super, firma eco cosmetics zajmuje się produkcją kosmetyków naturalnych, są to rzeczywiście w 100% naturalne składniki, sama natura dla włosów, szampon mozna kupić w sklepach internetowych albo w sklepach z eko-produktami, kosztuje około 20 zł, ale jest to coś wspaniałego
-tabletki silica (ok. 25 zł/100 sztuk, najlepsze jak dla mnie i jedne z tańszych)

No i odstawiłam kawę i jem więce warzyw i owoców. Co do kawy to akurat w moim przypadku wypłukała mi z organizmu niesłychane ilości pierwiastków. Był czas że piłam 2 filiżanki dziennie, brałam przeróżne tabletki i nic. Więc to chyba pomogło, bo wreszcie nie musze po każdym suszeniu zamiatać podłogi

Pozdrawiam i powodzenia w walce o piękne włosy!
__________________
Daj każdemu dniu szansę stania się najpiękniejszym w całym twoim życiu.
jola1983 jest offline Zgłoś do moderatora