Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze balsamy do ciała
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-12-15, 07:30   #104
kochaniutka19
Raczkowanie
 
Avatar kochaniutka19
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Huckelhoven
Wiadomości: 295
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Hej wszystkim,ja sobie cenie najbardziej :

- Dove
- Loreal
- palmolive mleko i miod, ten jest super i ladnie pachnie
- Garnier zolciutki i pomaranczowy jest cool i super sie wchlania, jest najlepszy z ujedrniajacych,tylkotrzeb a stosowac


a nie polecam

- Avon
- Yves Rocher, mialam juz duzo balsamow i ogolnie wszystkich kosmetykow z tej firmy,i jakos prawie nic nie jest fajne z tej firmy, czuje ze wszystko jest takie g.....waarte, bo nic pozytecznego co bym mogla zauwazyc nie widzaialm, wiecej nic nie kupie z tej firmy,powiem tyklo ze ta firma ma dobry marketing,bo kosmetyki wiekszosc jest do bani
- nivea nie za bardzo nawilza
- Diadermine,mam ujedrniajace kapsulki i raczej nie za bardzo

dziewczyny cos wam szczerze powiem,chocbyscie niewiadomo ile ujedrniajacych balsamow na siebie nakladasaly,tojak nie zaczniecie dodatkowo cwiczyc to nic wam one nie dadza na celluit lub na rozstepy sa najlepsze cwiczenia, a te wszystkie balsamy to tylko wspomagacze

mieszkam z chlopakiemiwyjechal na tydzien sluzbowo,i teraz jeddze rowerem do szkoly i wiecie jak mi celluit zginal i to w tydzien przez 2 rundki po miesie do szkoly i do domu, i dodam ze nie smarowalam sieniczym ujedrniajacym w tym tygodniu,

dziewczyny rower, rower i jeszcze raz rower choc krotka rundka do miescie codziennie a juz po tygodniu do dwoch beda lepsze efekty jak po balsamie z gorniej polki to wam polecam

pozdrawiam

p.s. a moze znacie jakis fajny balsamik, ktory swietnie nawilza i po ktorym jest skora jak jedwab i gladka,bo na celluit mi juz balsamow nietrzeba ??
__________________
Jestem szczesliwa, i nic wiecej
kochaniutka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując