Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Perfekcyjna Pani Domu-polska edycja !!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-29, 07:59   #23
kasica123
Zakorzenienie
 
Avatar kasica123
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Z krainy gdzie nie przestaje padać deszcz...
Wiadomości: 3 189
Dot.: Perfekcyjna Pani Domu-polska edycja !!!

Cytat:
Napisane przez Syringa Pokaż wiadomość
Oglądałam i muszę przyznać, że oprócz tych praktycznych porad, nie podobało mi się nic.
Prowadząca - dramat. Nie wiem, czy to taki styl bycia, czy co, ale wiało sztucznotą straszliwie. Nie wzbudziła mojej sympatii...
A tak w ogóle - ktoś, kogo jedynym zajęciem jest zajmowanie się domem, jest w stanie bez problemu utrzymać w domu sterylną czystość. Wyzwanie zaczyna się wtedy, kiedy plan dnia jest tak napięty, że nie ma czasu na spokojne wypicie herbaty.
No dokładnie jak są dzieci i do tego często jeszcze praca, to utrzymanie domu w sterylnej czystości, to jest wyzwanie

Cytat:
Napisane przez Charlotte York Pokaż wiadomość
No kurde, a mnie ta prowadząca przypadła do gustu...
Oby nam się też zmieniło

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
Oglądałam dzisiaj z TŻ-tem . Oboje stwierdziliśmy, że wieje sztucznością na kilometr. No ale najbardziej nasuwa mi się właśnie pytanie - jak można życ w takim chlewie?
No właśnie sztuczna strasznie do tego taka wypacynkowana na tle "polskiej rzeczywistości" jakoś tak baaardzo nienaturalnie

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
Czystość czystością,ale nie wyobrażam sobie spędzić pół dnia na szorowaniu czegoś szczoteczką do zębów
W ogóle niektóre rady chyba nie do końca takie dobre, bo np ja kończyłam kilka szkoleń "sprzątających" i na każdym z nich uczono mnie,że chlor to jest najgorsze g..wno.Nie ma w ogóle działania bakterjobójczego a jedynie wybielające.Do tego jest bardzooo szkodliwy dla zdrowia,więc najlepiej zrezygnować z jego uzywania
Poza tym reklama CIF-u też mi się nie podobała szczególnie jak kazała żółtym cif-em (który przeznaczony jest do usuwania tłuszczu, z reguły w kuchni ) czyścić mu umywalkę w łazience

Cytat:
Napisane przez wredek Pokaż wiadomość
Oglądałam jednym okiem, rozwaliła mnie ta kupa i bawiący się nią kot Pierwszy odcinek, więc daję jeszcze szansę prowadzącej, może się pozytywnie rozkręci i będzie bardziej naturalna (chociaż może to jest jej prawdziwa natura?)
No dajmy jej szansę może rozkręci się jak Urbańska w TzG
__________________
Szczyt fantazji: polozyc sie w kaluży, wsadzic piórko w dupe i udawac żaglowke...
kasica123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując