Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-29, 16:07   #30
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez Sylvana12 Pokaż wiadomość
Ja również od jakiegoś czasu rezygnuje z produktów testowanych lub posiadających składniki odzwierzęce. Również stanowczo się temu sprzeciwiam.
Już rozumiem o co chodzi z ta listą-dzięki za wyjaśnienie Lecz właśnie dopatrzyłam się, przeglądając kilka początkowych nazw kosmetyków,że produkt(o którym tu mowa),który oznaczony jest jako * nie stosują składników pochodzenia odzwierzęcego/zwierzęcego -przeglądając jego dokładny skład- takie składniki właśnie zawiera tzn. pozyskiwane od zwierząt,a przynajmniej tak wynika z wikipedii, w której jest napisane,że taki czy taki składnik pozyskiwany jest w ten sposób. Więc chyba taki produkt nie powinien być oznaczony na liście niebieską gwiazdką a innym oznaczeniem?
Eeech, tak, tak niestety powinno być. Lista nam się strasznie zdezaktualizowała, a my właśnie pracujemy nad nową. Jeśli wyłapiesz jakieś nieścisłości to proszę daj znać, bo przy takiej ilości firm nie sposób przez cały czas być na bieżąco bez pomocy dobrych dusz z zewnątrz

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:05 ----------

Cytat:
Napisane przez girlonthebridge Pokaż wiadomość
a ja mam jedno pytanie bo przy tych znaczkach króliczków w necie widnieje wiadomość, że może ona być tylko weryfikowana na podstawie zgłoszeń konsumentów? jak to się odbywa może wiecie? do kogo się pisze aby daną firmę zweryfikował albo zapytanie czy owa firma była sprawdzana?
Hmmm? A których znaczkach, bo to bardzo ciekawa wiadomość? Masz link albo coś?

żeby nie było tak oficjalnie od pierwszej strony, to ja jeszcze raz zapraszam na nasz wątek plotkowy! https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=540540&page=55 Gadamy, plotkujemy, narzekamy, wymieniamy się spostrzeżeniami, wkurzamy się. Główne tematy to wciąż ekologia, zdrowe odżywianie, zwierzaki, kosmetyki, ale tematy się zmieniają i naprawdę gadamy o czym się da. Tak więc jak ktoś ma ochotę, a jeszcze nie trafił, to meldować się i tam

Edytowane przez Linusiaczek
Czas edycji: 2012-02-29 o 16:13
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując