Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-03, 15:51   #2170
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Miałam typowe przebarwienia posłoneczne, których nabawiłam się podczas wakacji przez tabletki anty. Prawie całą twarz miałam przebarwioną (wielka plama na środku czoła, plamy dookoła oczu, na nosie, na policzkach po obu stronach nosa i wąsik do tego). Walkę z tym zaczęłam już we wrześniu - zrobiłam 2 zabiegi mikrodermabrazji bo na laser było jeszcze za wcześnie. Efektu one nie dały ale prawdopodobnie ułatwiły sprawę później przy laserze. To był laser IPL i zrobiłam 3 zabiegi na całą twarz. Po tym wyglądałam już nieźle. Pozostały mi tylko 2 niezbyt ciemne plamy (jedna w górnej części czoła tuż pod włosami a druga nad okiem). Pewnie gdybym zrobiła jeszcze jeden zabieg laserem pozbyłabym się już i tego ale naczytałam się dużo dobrego o cosmelanie i dermamelanie, że postanowiłam kontynuować kurację własnie dermamelanem ze względu na tłustą skórę, blizny (dołeczki) potrądzikowe i skłonności do zaskórników. W sumie nie żałuję bo pomogło. Jedyne co mi pozostało to te nieszczęsne dołeczki ale skoro zaczęłam się łuszczyć może i na nie choć trochę to zadziała...
Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując