Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nawilżanie podczas kuracji kwasowo-retinoidowych
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-12-17, 07:31   #262
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: nawilżanie podczas kuracji kwasowo-retinoidowych

Cytat:
Napisane przez justyce Pokaż wiadomość
AA Help nawilżający nie ma trójglicerydów wiem, bo mam :P
I jest bardzo, baardzo fajny. Przyjemne uczucie ukojenia już natychmiast po nałożeniu. Jest taki, jak by to określić, "chłodny". Tzn. chodzi mi o taką sytuację, że czasem jak ma się podrażnioną i wysuszoną gębę, to jest takie uczucie "rozgrzania" od środka. Niektóre kremy nawilżające wtedy działają tak dziwnie - tzn. czuje się, że smaruje się nimi tylko po po powierzchni skóry, bez efektu ukojenia, uspokojenia, bez żadnego działania "w głąb". Ten krem taki nie jest - właśnie tak przyjemnie "chłodzi" (ale nie mrozi, bez przesady ). Za tę właściwość ma u mnie ogromnego plusa, bo do tej pory żaden krem tak nie potrafił (chyba że trzymałam go w lodówce ), a czułam, że tego właśnie potrzebuję.

No na drugim miejscu denata wstawili??
AA Help kupuje juz od jakiegos czasu swojem TZ. I oczywiscie musialam go przetestowac. I tak, w miare dobrze nawilza, ale cery nie przesuszone, ale niestety piczenie nieziemsko podraznione miejsca.

Alkohol w kosmetykach naturalnych to normalka, bo to naturalny konserwant. Zawarte w skladzie wyciagi roslinne i olejki skutecznie alkohol neutralizuja. I w tych kremach denat nie piecze i nie podraznia przynajmniej mojej skory.

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Kasiu -
- po pierwsze primo - piękny avek na wizję poproszę ,
- po drugie primo - jak zakupy? - czekamy w makijażowych na relację
Kasiu - detektywie, wszystko wysledzisz
Lece napisac relacje na makijazowy, a wlasciwie powinnam na perfmumowy.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując