Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-12-17, 18:57   #2959
Moonlight
Wtajemniczenie
 
Avatar Moonlight
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 994
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez IlonaMarianna Pokaż wiadomość
jak obejrzałam ten tester w Naturze, najpierw radośnie od razu chciałam wrzucić do koszyka, bo był najjaśniejszy w całym sklepie.. ale wyszłam z nim na "światło dzienne" i okazało się, że jest tak jak napisała agnieska - jak dla mnie straszliwie różowy i lekko za ciemny. mi osobiście lepiej pasuje 100tka MF Lasting Performance, chociaż jak mi już opalenizna po lecie zlazła, to już nawet wyciśnięty na wierzch dłoni przed malowaniem jest.. no, troszkę za bardzo różowy i ciemniejszy od skóry.. biedna jestem z moją "oliwką", bo ani żółty ani róż nie odpowiadają mi idealnie chyba zapoluję w końcu na białego Kryolana.. albo - powiem szczerze, kusi mnie podkład w musie Avonu, bo wszyscy mówią, że jest jaśniejszy niż na zdjęciach.. tylko się boję, czy będzie dobry do mojej problemowej cery..
mi ten C1 nie wydaje się zbyt różowy (nie robi ze mnie świnki ), bo mi różowawe odcienie pasują. mam bardzo ukrwioną cerę i bez podkładu to dopiero jestem różowa a przy nim właśnie jestem właśnie taka jaka być powinnam no i przede wszystkim za ciemny nie jest, to najlepszy odcień jaki kiedykowiek miałam

z podkładami jest okropny problem. a to odcień nie taki, a to za żółty, a to za ciemny, a to za ciężki, a to skórki podkreśla... żeby trafić na swój ideał trzeba nieźle się za nim nachodzić ja na szczęście już trafiłam i jak na razie nie będę szukać zastępstwa za True Matcha
__________________
Czasami starczy tylko splunąć na szczęście.
Moonlight jest offline Zgłoś do moderatora