Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Może by tak jakiś Silveksik? ;))))
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-06, 13:26   #28
marisella
Wtajemniczenie
 
Avatar marisella
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 398
GG do marisella
Dot.: Może by tak jakiś Silveksik? ;))))

Bilq dobrze mówi Tabelka jest stara, robiona jeszcze w czasach, jak paczki były po 25, 50 i 100 gram Teraz to się trochę pokomplikowało, ale przepisałam w tabelce tak, jak wydaje mi się, że będzie dobrze Sprawdź sobie teraz, Extrano, czy Ci się zgadza ilość Bigle zamieniłam na parę, bo chyba nikt nie będzie brał nieparzyście, prawda?

No i fajnie, że zgodzisz się to refakturować Pewnie, że dobrze mieć te koszty, ja tylko nie chciałam się podejmować czegoś, czemu nie podołam i będę później dziewczyny męczyć ciągłymi korektami A tak to nie ma problemu, kto chce, dostanie FV od Ciebie, a kto nie, paragon ode mnie i gitara

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

Extrano, masz rację, że czytelniej by było, gdyby wprowadzić jeszcze dwie kolumny - ilość branych paczek i ilość w paczce, a dopiero potem łącznie, ale mam wrażenie, że nam się wtedy ta lewa strona bardzo rozrośnie i jak ktoś ma niezbyt szeroki monitor to mu się może wszystko nie zmieścić

No nie wiem, dajcie znać, jak Wam lepiej, to najwyżej te dwie kolumny z wieczorka tam narychtuję

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

Aha, oprócz tego, że pozmieniałam bigle z par na sztuki, zmieniłam też ceny na brutto Pamiętajcie o tym
marisella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując