Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-07, 16:38   #3783
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
piękności



czekoladowe najpiękniejsze







ja nie robiłam kochana vikingiem



odżywka jest świetna, bardzo polecam maska już może zbyt mocno obciążać



na próbniki l'oreala to w ogóle nie ma co patrzeć, na nich wszystkie kolory są ciemniejsze jak zobaczyłam kiedyś stockholm to się przeraziłam
nie kwiczy

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------

Snow gdzie podziewałaś się miałam pytać o Ciebie

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Cześc Snow! myslałam dziś o Tobie


ok ja pofarbowąłam wlosy Delią 9,2 jestem naprawdę zadowolona z farby, pytanie tylko- gdybym robila tą farbą np 2 i 3 raz to czy nie spotkaloby mnie to samo co przy wellatonie- za pierwszym razem cudnie, za drugim gorzej, a za trzecim fatalnie
tak jak mowie, oceniam farbe po tym jednym razie- jest fajnie
oczywiscie nie da sie nie zauwazyc poprzedniego odrostu- po wellku, ktory dal mi zolc... ale na szczescie normalnie nie rzuca sie w oczy, najlepiej widac to na zdjecia
aaa no i co chcialam powiedziec- to pewne, na czubku glowy mam sporo ciemniejsze wlosy niz z przodu, blizej czola, mysle, ze musialabym robic tyl na 10,5% a przod na 9% zeby bylo rowno (przy kazdej farbie). Mam wielotonowy kolor
zdjecia robilam dwoma aparatami, na kazdym z nich zdjecia wychodzily roznie, ale powybieralam te, ktore najbardziej oddaja kolor
mi też podoba się kolorek
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora