Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-07, 22:32   #4184
peggy7
Zadomowienie
 
Avatar peggy7
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 599
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Cytat:
Napisane przez Amani Pokaż wiadomość
dziękuję za gratulacje i odpowiedź kurcze, no to już dziś zgrzeszyłam też kawą zbożową, zupełnie nieświadomie za to ćwiczyłam 2 godziny więc może bilans się wyrówna
Kurcze, zmartwiłaś mnie, że się spowolnił spadek po czekoladzie... muszę zaobserwować na dłuższym etapie czasu. Nie jem jogurtów ze słodzikiem i innych a la "deserków" i jestem w szoku, bo mi nie brakuje słodkiego pierwszy raz w życiu a na jedzenie tylko 1 kostki mam sposób. Kazałam TŻowi schować czekoladę do jego schowka w aucie i zamknąć na klucz codziennie mi przynosi tylko 1 kostkę więc nie mam wyjścia nie mogę doczekać się 2. fazy i jogurtów owocowych
Hmm słodkiego nie brakuje, to po co ta czekolada?
Jakby Ci jednak brakowało, to pamiętaj, że na I fazie możesz jeść chudy jogurt nat. ze słodzikiem i różnymi dodatkami - kakao, aromatem jakimś, kawą... Jak lubisz. To samo z serkiem homo 0%

Jeśli masz takie tempo chudnięcia, to pewnie Ci ta czekolada wielkiej różnicy nie zrobi, więc się nie przejmuj, tym bardziej, że już po fakcie Może na przyszłość po prostu ogranicz, skoro nie masz potrzeby jedzenia jej.
__________________
Życie jest piękne
peggy7 jest offline Zgłoś do moderatora