Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera przetłuszczająca się, a za razem wrażliwa
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-09, 07:43   #1
lena138
Przyczajenie
 
Avatar lena138
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 4

Cera przetłuszczająca się, a za razem wrażliwa


Mam dopiero 18 lat , a moja cera wygląda fatalnie... Pryszczy się pozbyłam, jednak ślady po nich wciąż mi towarzyszą. W około nosa mam klika nieestetycznych plamek. Jakby tego było mało, mam rozszerzone, widoczne pory. Więc stosowałam różne ściągające maseczki do twarzy. Najgorsze jest to że skóra na policzkach jest zaczerwieniona, też miejscami sucha. Wygląda to tak, że jak budzę się rano i myję twarz żelem (aktualnie z eveline), a następnie nakładam krem, to te różne blizny i plamki jeszcze bardziej sie ujawniają. Fluid jakoś sobie radzi, ale nie o to chodzi. Tu właśnie mam problem. Chciałabym mieć zdrową cere. Zastanawiam się nad jakimiś zabiegami u kosmetyczki, ale na razie brak funduszy:/ Może polecacie jakiś delikatny żel do mycia twarzy i krem nawilżająco-matujący? Albo jakies kosmetyki kojące, ale nie przetłuszczjące cery? Na plamki po pryszczach stosuję maść perłową, ale strasznie zapycha i średnio sobie radzi z nimi. Ojj..
lena138 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując