Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Made in Angel@
Wątek: Made in Angel@
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-12-19, 14:05   #1501
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Dot.: Made in Angel@

Wow nie sądziłam że tak się Wam spodobają. Robiłam je na szybko i w ogóle obawiałam się przesycenia panterkami a tu takie komentarze
natina2, pysiamn, paulakrk, prunelka, elaine-blath, Lavina, Svinecka, EfA21, awa2001, Blue sky, ola-paola, guga1, halucynka, zabkania, maartucha: mnóstwo buziaków dla Was
L_V: Twój komentarz troszeczkę mnie zaskoczył bo nie sądziłam że oprócz "stałych bywalczyń" tego wątku, są inne osoby odwiedzajądze go regularnie. Sprawiłaś mi wielką radość DZIĘKUJĘ
Wiktorynka: z branżą artystyczną miałam tyle wspólnego, że dawno temu dorabiałam sobie jako pomoc architekta wnętrz (mojej cioci) . A wiadomo że przy tym zawsze znajdzie się coś do ozdobienia i całe malowanie spadało zazwyczaj na mnie. Ale to już dawno było . Dziś oprócz pazurków nic już nie maluję bo nie mam na to czasu niestety
La Monica: cieniowanie robiłam w ten sposób: najpierw pomalowałam część paznokcia złotym lakierem, następnie npaćkałam białe łatki gąbeczką do podkładu a na koniec brokacik - taki w lakierze
Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując