Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czarna lista targowisko- plotki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-10, 16:29   #3468
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
Przekupka: 56 pkt / 100% pozyt.
GG do SzatAnka71
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez MamaMagda Pokaż wiadomość
Dziewczyny co mam zrobić, jeśli otrzymałam maszynkę do strzyżenia popsutą i całą z włosów? Chciałam ją odesłać na koszt nadawcy ale wizażanka się nie zgadza bo twierdzi że wysłała sprawną a włosy można zdmuchnąć Dodam, że umówiona z nią byłam na wysyłkę nie od razu ale kiedy będę mogła bo miałam zawieszony wątek i nie miałam możliwości się wymieniać, jednak wizażanka bardzo nalegała więc obiecałam ze zrobię to jak najszybciej ale wylądowałam w szpitalu ze względu na dzidzię a dziś odpakowałam od niej paczkę z popsutą maszynką i włosami (fuj_).
No to już jest świństwo zeby komuś coś brudnego użyć, a czemu Ona "nie zdmuchnęła"tych włosów?
Pisz do Misianki

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;32840441]Przeraza mnie to, co piszesz. Nie ma sie wiec co dziwic, ze potem tyle wizazanek niezadowolonych z wymian bo dostaly inny produkt niz oczekiwany.

Ja nie jestem wizazanka, ktora zaczyna wymianki i mimo to sformulowanie uzyte w watku wprowadza mnie w blad. Tym bardziej, ze po tym co tu czytam widze, ze prawdopodobnie zostalo uzyte celowo.

Firma X jest ogromna firma kosmetyczna. Ja, widzac informacje o wymianie pedzla do bronzera firmy X spodziewalabym sie produktu , ktory ta firma sprzedaje jako pelnoprawna rzecz za kilkadziesiat dolarow a nie drobiazgu, ktory firma wpycha do pudelka razem z bronzerem.

Widze, ze jednak tylko ja widze w takich przeklamanych opisach problem, wiec EOT.
[/QUOTE]

Dlaczego Cię przeraża?dlatego że zrozumiałam opis inaczej niż Ty? Jak mam wątpliwości zawsze piszę PW do Wizażanki żeby nie było nieporozumień.
Jednak jak już pisałam powinna ten pędzel inaczej opisać żeby nikt nie miał wątpliwości.
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2012-03-10 o 16:49
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora