Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grzebał mi w komputerze i stracił moje zaufanie...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-12, 14:18   #5
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Grzebał mi w komputerze i stracił moje zaufanie...

Cytat:
Napisane przez notforyou99 Pokaż wiadomość
Z tymi smsami też zrobiłam mu awanturę, bo myślałam, że sobie kręci na boku ale okazało się że ma jakąś natrętną koleżankę. Bał się tego jak zareaguje więc skasował, ale udowodnił mi że to było tylko z jej strony i tylko na gruncie telefonicznym. Trudno olać jak się kocha...
Sorry, ale mam wrażenie że twój facet pieprzy i ściemnia. Natrętna koleżanka, niezły kit. Gdyby był fair to by ci pokazał te "jakże" natrętne smsy a nie wkurzał sie i kasował. Mnie by to najbardziej dało do myślenia. W dodatku jego grzebanie w twoim kompie. Żenada.
Dzieciak i cwaniak w jednym.

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------

Cytat:
Napisane przez nacik23 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie niezrozumiałe jest, że komuś obcemu opowiadasz bez żadnych oporów o problemach w związku na forach internetowych, a nie potrafisz porozmawiać normalnie ze swoim facetem co Ci przeszkadza, tym bardziej że piszesz o zaręczynach i ślubie... Wasz związek zupełnie nie ma sensu...
widać miała taką potrzebę, w przeciwnym razie nie mielibyśmy gdzie przesiadywać gdyby nie spora ilość tego typu wątków i porad, jej sprawa..
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując