Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012 cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-15, 15:24   #2288
moniczka1302
Wtajemniczenie
 
Avatar moniczka1302
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 965
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

Cytat:
Napisane przez 8ewus8 Pokaż wiadomość
ja uważam, że dom 200m2 z podwójnym garażem to tak w sam raz. My na szczęście na forum poznaliśmy takiego faceta, który jakieś 20 km od naszego miasta wybudował już ten dom, co my chcemy i pozwolił nam przyjechac i zobaczyć sobie. Dom był w stanie surowym otwartym, ale super było zobaczyć sobie układ pomieszczeń, ich wielkość, zupełnie co innego niż na stronie w necie. Po obejrzeniu już nie mieliśmy wątpliwości i na miejscu wpadliśmy na kilka fajnych rozwiązań. My wybraliśmy taki http://www.projektyzwizja.pl/projekt...lustrzany.html
tez bardzo ladny, ale jak spojrzalam na koszt realizacji, to juz mi sie tak nie podoba
moja rodzina ma taki duzy dom (200m) i szczerze - zawsze wydaje mi sie taki zimny i pusty, po 2 meble w kazdym pokoju, takie to niezagospodarowane i niewykonczone a mieszkaja juz tam ponad 10 lat, rozumiem, ze nie kazdy ma pieniadze zeby sie urzadzic, to na Boga po co taki budowali...
a wg mnie male maja urok, sa bardzo przytulne i zdecydowanie latwiej je urzadzic

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Cytat:
Napisane przez niunia32 Pokaż wiadomość
mąż się musiał wrócić do pracy, a miał kończyć kuchnię

buuuuu

ja idę pozmywać naczynia i się szykuję na kawkę z koleżankami z LO. najpierw wejdę jeszcze do rodziców
kiedy pokazesz nam kuchnie?? mezus skreca? zdolniacha z niego
moniczka1302 jest offline Zgłoś do moderatora