Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Województwo Pomorskie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-12-22, 15:39   #3434
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

witam kochaniutkie


ja wypoczywam staram sie jak najwiecej ale dzis troszke pomoglam w domu posmazylam nalesniki i ubralam juz choineczke bo jutro ani w niedziele juz by nie bylo czasu (oto moja choineczka macie fotke cala na złoto niebiesko ) bardzo ładnie wyglada przynajmniej tak mi sie wydaje

Asiu wypoczywaj w domku i naciesz cie rodzinka mam anadzieje ze z tymi zabkami to nic powanego mnie tez czekaja jescze z 4 albo i 5 wizyt oj ja biedna
uu Agata widze ez jakies pysznosci robisz ja makowca dostane od Kuby przyniesie mi 2 jak juz robia w pracy to mi upiecze
dzis z mama bedziemy piekly ciacha sernika metrowca i babeczke parzona tak ze z mama dzis bedziemy pichcic na calego
Gosiu gratuluje 4 zdolniacha z ciebie i niemartw sie moja choineczka tez sztuczna z podobnych powodow
Aniu dziekuje nawet nie wiesz jak ja sie ciesze ze juz po wszystkim
Dorota niemartw sie ciachem mi od od pewnego czasu za kazdym razem nie wychodszi takie ciacho na ciasteczka niewiem czy to ja cos zle robie


oki zmykam bo zaraz jade do szpitala dzis predzej pojade by szybciej wrocic i pomoc mamie na tyle na ile mi pozwoli


tak ze biuziaczki dla wszystkich
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img084.jpg (64,8 KB, 16 załadowań)
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora