Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pomóżcie dziewczyny!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-20, 19:28   #46
kamikayla
Zadomowienie
 
Avatar kamikayla
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 236
Dot.: Pomóżcie dziewczyny!

Dziewczyny ja tutaj kupiłam sedatif... Jakiś taki lek bez recepty na depresję, nerwy itd. Szukałam w internecie ulotki i tam było napisane, że można brać w sumie bez ograniczenia czasowego. Natomiast z tego co sobie przetłumaczyłam na polski to na ulotce tutaj jest napisane, że kuracja nie powinna trwać dłużej niż tydzień... Nie wiem czy któraś z Was słyszała coś o tym?

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
a nie zuważyłaś,że każdy człowiek jest inny i potrzebuje indywidualnego podejścia?
gdyby każdego leczyło się tak samo byłaby jedna pigułka na wszystko

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

ja radze ci zarzyć aspiryne,ona działa cuda
Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
miałam to samo tylko objawy gorsze, przez 9 miesięcy byłam pewna, że mam guza mózgu, po 2óch miesiącach zażywania tabletek antydepresyjnych przeszło

możesz wziąść ten lorafen po jednej kuracji się nie uzależnisz, co innego jak byś go zaczęła zażywać przewlekle

---------- Dopisano o 16:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:29 ----------



o tak sm też miałam, tyle czasu spędziłam w necie na czytaniu o objawach chorobowych



Miałaś jakąś terapie... ? Jakie miałaś objawy?
kamikayla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując