Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - wymarzony pierścień mocy część XXII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-21, 09:42   #4429
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez biia Pokaż wiadomość
jak możesz to poproszę na priv. mam tylko nadzieję, że mi czasu starczy
to nie pierwszy żółw o jakim slyszałam, że wypadł z balkonu, więc może jednak są glupie

dzisiaj oficjalnie zaaczynamy wiosnę

Nie prawda Wczoraj oficjalnie zaczęliśmy wiosnę

"W XX wieku wiosna w strefie czasowej Polski rozpoczynała się zwykle 21 marca, ale w miarę przybliżania się końca stulecia coraz częściej 20 marca. W 2011 roku pierwszy dzień wiosny przypadł na 21 marca (godz. 00:21), zaś wszystkie kolejne do roku 2047 będą obchodzone wyłącznie 20 marca, a od 2048 roku - 19 albo 20 marca.
Kolejny początek wiosny w dniu 21 marca nastąpi dopiero w roku 2102"


Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Co do żółwia, to naprawdę było dziwne, bo od trzech lat całe lato spędza na balkonie, tylko na noc jest zabierany do akwarium.
No i pierwszy raz się zdarzyło, że spadł - na szczęście z parteru.
Uwielbia pchać się w ciemne kąty i chodzić przy ścianach - chyba lubi czuć jakiś opór. W każdym razie hipoteza jest taka, że próbował "wykręcić"właśnie na styku ściany i pustej przestrzeni i się osunął.
Popołudniowo-wieczorne poszukiwania były nieskuteczne (za blokiem rodziców są działki, ale dość zarośnięte). Poranne też nie... Sąsiedzi najbliżsi byli powiadomieni, no i następnego dnia sąsiad dał znać, że żółw stoi przy furtce od działki Był wychłodzony po nocy pod gołym niebem, ale wszystko z nim było ok.
Radość mojej mamy - bezcenna
O jaka historia. Dobrze, że go żaden pies nie porwał, czy kot ...
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora