Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ***Moje 8 tygodni z Therm Line***
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-23, 21:13   #65
boszenka69
Zakorzenienie
 
Avatar boszenka69
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 278
Dot.: ***Moje 8 tygodni z Therm Line***

Cytat:
Napisane przez Omax77 Pokaż wiadomość
Hurra, hurra moja waga wreszcie sie ruszyła !!!! Po 2 dniach poszła o 1 kg w dół.
Moja motywacja jest jeszcze wieksza. Super się czuje, mam dużo energii i ćwiczenia nie sa takie mozolne, jak poprzednio.
Dzisiaj rano o 7.30 połknęłam 2 tabletki, potem 0,5 h trening w tym 12 minut orbitreka i 3 serie po 15 brzuszków skośnych i prostych na ławeczce. Po południu zamierzam mieć jeszcze jeden trening taki po 45 minut.Polecam pas neoprenowy w brzuch i biodra, moża go kupić za grosze na allegro a przyjemnie jest wytapiać słoninę z brzucha i bioder.Dzięki za wsparacie. Fajnie jest wiedzieć, że nie jest się samemu w walce
Super Gratuluję
Mnie też ćwiczenia idą już coraz lepiej Kondycja się poprawia
A jak ćwiczenia na orbiterku, bo właśnie zastanawiam się nad zakupem takiego sprzętu. Polecasz?

---------- Dopisano o 23:13 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------

23 marca-dzień 19.


śniadanie:
jogurt grecki z tostem pełnoziarnistym i suszonymi morelami, zielona herbata

drugie śniadanie:
garść orzechów włoskich, szklanka wody

obiad:
mała miseczka zupy z fasolką szparagową, pół bułki z ziarnami, trzy kęsy pizzy (dlaczego takie smakołyki jak pizza są tak strasznie kaloryczne? )

podwieczorek:
suszone morele, suszone gruszki, suszone kawałki jabłka (w sumie zjadłam może z garść), kilka sztuk orzechów włoskich

kolacja:
polędwica drobiowa (5 plasterków), kilka pomidorków koktajlowych, ogórek, kawałek czerwonej papryki, szklanka wody, kilka pistacji

aktywności:

-25 minut z Cindy Crawford (,,Nowy wymiar'')
-8 min. buns
-ćwiczenia ,,Szczupłe nogi w 8 tygodni z Therm Line''
boszenka69 jest offline Zgłoś do moderatora