Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakochałem się w zajętej dziewczynie* Co robić?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-24, 22:12   #8
niewiemcorobicc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 8
Dot.: Zakochałem się w zajętej dziewczynie* Co robić?

Tak naprawde znasz te dziewczyne krotko ... A to,ze dzialasz na nia w jakis sposob nie jest gwarancja rozwiniecia danej relacji, dlatego ze fascynacja i zauroczenie moze minac a o rozwijaniu znajomosci w kierunku relacji damsko-meskiej moze pozostac jedynie wspomnienie...

Moim zdaniem powinienes nabrac wiecej dystansu do tej znajomosci... Na luzie , bez zadnego nastawienia ja rozwijac. Jezeli bedziecie mieli pewnosc,ze sie sobie przypodobacie to ona sama bedzie wiedziala co z tym zrobic, czy sie rozstac z chlopakiem czy tez nie... Moze z jej strony to jest tylko niewinny flirt, swietna zabawa ktora nie ma zadnego znaczenia.

Poza tym nawet jezeli udaloby Ci sie rozbic te relacje to zawsze jest ryzyko,ze ona sobie uswiadomi jak on wiele dla niej znaczy i zacznie tesknic.... A Ty ze swoim zaangazowaniem zostaniesz sam na lodzie. Wiec moim zdaniem warto odpowiednio dawkowac zaangazowanie w relacje i badac grunt, a dopiero pozniej obierac odopowiednie srodki i dzialac w pozadanym kierunku.
niewiemcorobicc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując