Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-26, 21:02   #1439
Grazin
Zakorzenienie
 
Avatar Grazin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: oświęcim
Wiadomości: 5 442
GG do Grazin
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Cytat:
Napisane przez spice1985 Pokaż wiadomość
Hej, witam się tylko,bo czytam te strony nasze i nawet nie mam Wam na co odpisać u nas wszystko siiiiiii, matall była w sobotę, Eda zmaltretował Haneksa, bo Haneks spokojny i mało temperamentny, a jednak Eda to prawdziwy mężczyzna słodki łobuziak z Niego. Z ciocią Olą było bardzo fajnie, szkoda że tak szybko zleciał czas.

Hania wczoraj jadła kaszkę mannę na mleku...pierwszy raz na krowim. Nie zaobserwowaliśmy żadnych dziwnych reakcji Czy któreś dziecko pije już mleko krowie?
seba je kasze manne (manną ? manne?szekere mekere nie pamietam)
wrrrrrrrrrrrróć
seba je grysik na krowim mleku
i płatki owsiane na krowim mleku
efektów ubocznych brak
ale jogurty tez sa na krowim mleku przeciez
i sery
i masło też ma w sobie chyba mleko krowie nie????


Cytat:
Napisane przez dorkabl Pokaż wiadomość
morria, nie zbzikowałś z samotności? ihihih
Czasem bez mojej huby nie wiem co robic, a czasem bym chciała zeby ktos go zabrał...

andziot po pijaku tez mam tędencje do wysyłania miłosnych smsów do koleżanek hihih

graza
, co to znaczy ze Seba miał dobra nocke?
U nas ostatnio 2 pobudki, o 3 i 5, pobudka, 6.00-6.30.
Na tym spotkaniu z akcji "rodzic po ludzku" kobitka mówiła ze dziecko czuje czy cos od mamy wymusi czy płacz nie ma sensu. Faktycznie, w głębi duszy to ja nie chce go odstawiac bo sprawia mi to przyjemność, ale z drugiej str to już bym chciała zeby się usamodzielnił :/
Czy ktoś mnie rozumie...
jak seba spi do 8 czy 9 a ja w tym czasie budze sie 4 razy to jest to dobra noc
Cytat:
Napisane przez kasia 605 Pokaż wiadomość
dzień dobry!
moje dziecię nie pije mleka krowiego i nie zanosi się żeby zaczęło. Oprócz cyca pije nutramigen, który zmienił swoją cenę. Kosztował 25 zł, a teraz bez recepty kosztuje 40zł a z receptą 3zł

Niedziela poza domem, wycieczka do złotego potoku, Lena zasnęła w samochodzie i tak przespałą całą noc. Rano przez 2 godz marudziła jak nigdy wcześniej, o co chodziło nadal nie wiem.

troszke pusto tutaj,
Grazin masz jakąś nową książkę o usypianiu, gotowaniu dla dzieci etc? bo ostatnio gdy rzuciłaś temat zrobił się duży ruch tutaj
nowych ksiązek brak
więc nic nie pomogę
Cytat:
Napisane przez 24kasia86 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny!
mało piszę bo mam jakiegoś doła związanego z chorobą Nikoli...katar i kaszel nie przechodzi, a antybiotyk jakby w ogóle nie działał
do tego jak patrze na filmiki na fb to mi tak jakoś przykro, że wasze maluszki same stoją.. ba! nawet niektóre już chodzą.. a ta moja Nikolinda nie chce się brać do roboty stanie na chwile bez trzymania i to wszystko.
Za to ulubionym jej zajęciem jest słuchanie muzyki, jak jej włączę z laptopa, potrafi się bujać godzinami.. najgorzej jak jej puszczę teledyski z vivy, to wtedy mam wrażenie za sama jestem w domu...
przez ten dół nie mam ochoty na zabawę z nią, w ogóle mnie wszystko drażni, tz też i to bardzo.

To tyle, pozdrawiam cieplutko
współczuję i dodam tylko że też mi się żyć nie chce
Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Spice mleko krowie to podobno dopiero po 3 r. ż. można
Ja się nie spieszę i nie mam w planach na razie dawać


A poza tym, to WSTYDZĘ się, że mój Edzik tak zmaltretował biedną Haneczkę Mogę to tłumaczyć jedynie tym, że Edzik tak bardzo chciał się przytulać
ale edzik dostaje ser biały ? i jogurt?
to tez z krowy
wiadomo nie od dzisiaj, że Eda to kawał łobuza, Seba ma uszczerbek w czaszce jak mu Eda sie w nią wgryzł i chciał mózg zjeść :P

eee
jakby to w mące obtoczyć i z cebulką podsmażyć to prawie jak wątróbka


ja pamietam jak swoje łożysko zobaczyłam to sstwierdziłąm 'o boze jakie to okropne!'
ale mimbi podobno mozna zrobić tabletki ze swojego łozyska wiec jakbyś chciała w kolejnej ciązy je zjesc to tylko trzeba w necie poszperać


u mnie stara bieda
na nową mnie nie stać

seba jest kochanym dziabdziagiem moim i dziękuje Bogu codziennie że takie wspaniałe dziecko mam, mimo ze nieraz przez niego chce się spuścić w klozecie to ta mała glizdka powoduje że chce się otworzyć oczy i przeżyć kolejny dzień

no
także tego
ide na kakao z mlekiem krowim



a słyszałyscie ze mądrzy naukowcy wynaleźli smak UMAMI ?

wyczytałam w mądrym piśmie 'maluczek' ktore pewnie tez dostajecie za darmo
nazwe ma boską
__________________
Grazin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując