Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie przestrzeganie zasad makijazowych w typie kolorystycznym = gorszy wygląd?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-25, 21:44   #12
lilianaX
Rozeznanie
 
Avatar lilianaX
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 611
Dot.: Nie przestrzeganie zasad makijazowych w typie kolorystycznym = gorszy wygląd?

Ja bym powiedziała, że po prostu trafiłaś na kiepską wizażystkę. Tak jak we wszystkich zawodach, także i tu trafiają się ludzie niedouczeni, bez predyspozycji, kto wie - może po "kursie dwutygodniowym" czy czymś w tym stylu. Nie wierzę komuś, kto twierdzi, że wszystkim we wszystkim ładnie.
Jeśli idzie o Twoje pytanie, to sądzę, że coś jest w tych podziałach kolorystycznych, ale każdy jest indywidualnością, więc trzymanie się ich ślepo jest moim zdaniem bez sensu. Ja np. jestem typem zimy śnieżki. Faktem bezsprzecznym jest to, że wyglądam fatalnie w ciuchach o ciepłej tonacji - jakbym była na coś chora , z jednym wyjątkiem - głebokiego nasyconego brązu - ewidentnie mi służy, i nie jest to tylko moja opinia. To po prostu widać! jesli idzie o włosy, to w ciemnych, chłodnych brązach jest mi nieźle, ale jakoś tak "za szaro". Za to za namową mojej fryzjerki odkryłam ciemną ciepłą czekoladę, w której wyglądam znakomicie i zbieram masę komplementów, a przecież teoretycznie nie powinna mi pasować! Ale muszę przyznać, że zgodnie z zasadami "typologii" rzeczywiście we włosach rudych, z którymi kiedyś eksperymentowałam, wyglądam wypisz wymaluj pospolicie. Czyli, podsumowując mój przydługi wywód: ja o tych zasadach pamiętam, ale nie trzymam się ich niewolniczo. Pozdrawiam!
lilianaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując