Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - karmelkowe włosy:))
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-28, 09:40   #1856
Izane
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 237
Dot.: karmelkowe włosy:))

Cytat:
Napisane przez sylvietta86 Pokaż wiadomość
Moja siostra miała bardzo ciemne włosy, poziom 5-6, bo farbowała syoss-em. Odrost miała bardzo jasny (ma naturalny kolor na poziomie 9). Dodatkowo miała parę jaśniejszych refleksów, zrobiłam jej rozjaśniaczem, żeby fryzura trochę "ożyła". Artego tych ciemnych właściwie nie ruszyła, może dlatego, że robiłam na słabej wodzie 4,5% (siostra nie chciała niszczyć włosów). Odrost w każdym razie wyszedł bardzo ładnie. Od farbowania już trochę czasu minęło, ale jak siostra przyjedzie na weekend, to strzelę jakąś fotkę żeby pokazać jak wygląda kolor No i widać u niej dużą różnicę między odrostem a resztą, więc polecam farbę dla osób mających kolor zbliżony do poziomu 7 i wyższych
Bardzo dziękuję Ci za odpowiedź. Ja schodziłam z poziomu 4-5 i od ponad dwóch lat farbuję się na poziomie 8-7 z oxy 3% lub 6%. Ale użyłam kiedyś farby Koleston 7.07 z oxy 3% i otrzymałam kolor bardzo ciemny (poziom 5) na dodatek z zieloną poświatą...koszmar Widziałam paletę Artego "na żywo" i kolor 7.7 bardzo mi się spodobał. Poczekam, może uda Ci się zrobić fotkę siostrze
Izane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując