Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - wymarzony pierścień mocy część XXII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-28, 09:57   #4556
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
fajne rzeczy.
Ja miałam swego czasu zapędy do robienia biżu..nawet wydalam kupę kasy na narzędzia i półfabrykaty. Zrobiłam z tego co miłam z 10 par kolcy i na tym poprzestałam. Wolę jednak wejść na pakamerę i kupić co mi się podoba.
....
Haniu, ale ja nie kupiłam nic do robienia biżu, tzn. żadnych narzędzi itp (moja sis ma, jakby coś)

Kupiłam tylko zawieszki do łańcuszków i materiały na bransoletkę, ale to nie wymaga jakiegoś nie wiadomo jakiego siedzenia i kombinowania, np:
takie zapięcie
http://www.beads.pl/polfabrykaty/kar...lisc-winogrona

do tego czarny rzemyk zamszowy... żadna filozofia, żeby to powiązać


Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Cześć!
Nie było mnie kilka dni..., byłam w Łodzi. Lubię te podróże, ale nie wszystkie miasta są piękne (łodzianki nie obraźcie się)

Butter, gratuluję spadku wagi
Z moją dietą sama nie wiem, jak jest.
Skończyłam w niedzielę I fazę. Zaczęłam II, ale ponieważ gościłam u kuzynki, to niestety obiad nie był dietetyczny - makaron z tuńczykiem w śmietanowym sosie Miałam do wyboru żeberka No, zjadłam tylko trochę, więc może to mnie nie pogrąży. Poza tym trzymam się zasad... Ale długo się nie ważyłam i na razie się nie ważę, bo mam @ i nie chcę się dobić wahnięciami wagi. Więc czekam i dietuję grzecznie na drugiej fazie. Ruchu wciąż brak. Do niedzieli przeziębienie tak mnie położyło, że ledwo wygrzebywałam się z łóżka...
Emilko, właśnie zastanawiałam się gdzie byłaś...ani tu, ani na dietowym Cię nie było

Dzięki... ale ja będę zadowolona dopiero jak osiągnę jakiś efekt końcowy
A ile Ty zrzuciłaś, jeśli można spytać?
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora