Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry UV a makijaż
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-26, 15:58   #2420
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Suri nie chce Cie martwic, ale sa male szanse na normalny makeup na filtrach, pomijajac kwestie destabilizacji badz nie. Ja juz dawno postanowilam, ze albo sie filtruje, albo maluje.
Problemy ze zrobieniem makijażu na filtrach (a obecnie również na kremie nawilżającym) zaczęły się dosyć niedawno (ok. 3 tygodni temu). Wcześniej nie miałam najmniejszych problemów ze zrobieniem ładnego makijażu na filtrach. Moim zdaniem moje "problemy makijażowe" związane są ze stosowaniem Dirosealu. Używam go 4 dni w tygodniu, a w pozostałe się nawilżam, ale skóra i tak jest lekko przesuszona i kiedy nakładam podkład i korektor, które w jakiś sposób wysuszają, pojawia się efekt łuszczącej skóry. Obecnie zrobiłam sobie przerwę i przez 2 dni nie nakładałam Dirosealu. Na noc smarowałam twarz grubą warstwą maseczki na naczynka Dax Cosmetics i chyba jest trochę lepiej, ponieważ dzisiaj udało mi się zrobić bardzo ładny makijaż .

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Suri-a mozesz powiedziec jaki jest odcien pudru Palladio-mam na niego ochote i niby transparentny ale czy barwa jest neutralna czy moze idzie w kierunku bezu lub rozu?i jak bys go opisala-drobno zmielony,mialki,aksamitny w dotyku czy moze lekko chropowaty?(mam nadzieje,ze wiesz o co mi chodzi)
Hexxanko, są trzy kolory pudru ryżowego Palladio:
- RPO2 Translucent
- RPO3 Natural
- RPO8 Warm Beige.
Ja mam odcień Translucent. Puder w opakowaniu ma kolor jasno-beżowy, ale na twarzy jest niewidoczny. Puder jest drobno zmielony i aksamitny w dotyku, bardzo ładnie pachnie . Z matowieniem filtrów radzi sobie bardzo dobrze . Ze skrobią nie ma go nawet co porównywać, ponieważ Palladio, a skrobia, to niebo a ziemia . Srobia jest bardzo widoczna na twarzy, pobiela i wcale aż tak rewelacyjnie nie matuje, no chyba, żebym nałożyła jej bardzo dużo . Pudru ryżowego nie widać na twarzy i już minimalna ilość bardzo dobrze matowi filtr.
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora