Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ważne różnice w związku
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-31, 21:24   #11
Asji
Zadomowienie
 
Avatar Asji
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 763
Dot.: Ważne różnice w związku

Cytat:
Napisane przez gosiaska
Mimo to chlopak troche mnei naciska żebym z nim i z jego ojcem zamieszkała, że nie musze pracować - ja nie chcę bo nie chcę być utrzymankiem ( on tego nie rozumie, że nie chcę z nimi zamieszkac na takich zasadach).
to + parcie na dziecko, nie wiem, jakoś mi tak troszkę zawiało patriarchatem Bo jak to nie musisz pracować? Ja tam myślę, że to bardzo dobrze, że pracujesz, nawet jeśli zarabiasz mało. Czy on nie chciał przez to powiedzieć fajnie jakbyś poświęciła pracę na rzecz urodzenia i wychowania naszych dzieci? Śmierdząca sprawa, Autorko, popraw mnie jeśli źle mówię.
Cytat:
Napisane przez Lea_ny
A co do pogrubionego: na kompromis to mogą dwie strony pójść - na zasadzie, że każdy rezygnuje z jakiejś części tego, co chciał osiągnąć.
To prawda, choć nie da się ukryć, że kobieta jednak więcej niewygód znosi w kwestii ciąży i pierwszych tygodniach po. Ogólnie zgadzam się, że potrzebny byłby tu kompromis, spotkanie gdzieś pośrodku potrzeb obojga. Z tym, że rzeczywistość i tak może tutaj wiele zweryfikować...Autorka ma słabe perspektywy na pracę póki co. Na razie razem nie zamieszkają. Facet chce się w miarę szybko hajtnąć i mieć 3 dzieci, zarabia średnio, że tak przyziemnie zapytam: za co on je chce utrzymać?
Autorko, może chłopak jest jeszcze nieświadomy ile kosztuje w Polsce utrzymanie dziecka?
Asji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując