Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Województwo Pomorskie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-12-27, 15:25   #3447
gosik24
Gość
 
Wiadomości: n/a
Talking Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez Joanna22 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przyznajcie sie co wam Mikolaj przyniosl
Ja mialam wypasione swieta, wszyscy mnie porozpieszczali
Dostalam pizamke ciepla, dwie pary bokserek,ksiazke - biografie J.Fondy, oraz telefon Nokia 6060 i 50zl od dziadka

Nooo dzis ostatni dzien swiat, przed nami Sylwester.
Pochwalcie sie dziolchy, gdzie spedzacie najdluzsza noc w roku?

Ja pewnie pojde tylko na plaze ogladac fajerwerki...-juz bede we Francji
Naprawde trudno mi stad wyjezdzac, nie wiedzialam, ze bedzie mi tak ciezko.
Hej, hej dziewuszki

Asiu, ja tam też w tym roku czuje sie rozpieszczona. Od rodziców dostałam spodnie bardzo fajne, które już wcześniej mi sie podobały i mama o tym wiedziała Poza tym jeszcze dostałam czerwoną piżamkę. Od brata książkę z różnymi cytatami po łacinie (brzmią bardzo filozoficznie) żebym mogła sobie wybrać jakichś za motto do pracy mgr - tak brat powiedział. Od chrzestnej dostałam sweterek, od drugiej cioci srebrną bransoletkę(wygląda na srebrną). Także naprawde jestem zadowolona. Do tego jeszcze kupiłam sobie sama błyszczyk

Mój braciszek podczas świąt instalował nowego Windowsa (2000) - widocznie znudził mu sie stary, ekhhhh........ Nie chce mi zainstalować programów które miałam przedtem więc znów się na niego wkurzam wrr
Może któraś z Was wie, skąd wziąć RealPlayera?

Wczoraj obejrzałam sobie Pokojówkę na Manhattanie. Heh, chciałabym też sie tak zakochać...

Jeśli chodzi o Sylwka, to pewnie też będę oglądać pokaz fajerwerków za oknem albo przed moim blokiem

Na koniec cytat z książki:
Amor vincit omnia (miłość zwycięża wszystko)
Zgłoś do moderatora