Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Perełki z Allegro. Część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-12-28, 09:47   #509
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Perełki z Allegro. Część IV

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=152625544 - znowu Eau de Gucci ale już ciut droższe KT 45zl

mulier napisałam do babeczki która kupiła ten zapach jako pierwsza. Ma już je w domku. Napisała że są bardzo trwałe jak na EDt, kwiatowe

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA Pokaż wiadomość
Nie byłabym taka pewna, poczta ma bałagan, ja czekam na trzy przesyłki wysłane prze Świętami, cztery odebrałam 1-2 dni przed weekendem, a były wysłane 7-8 dni wcześniej priorytetem. Doręczyciel nie zostawił avizo Za to polecone dochodzą na czas.
Dziewczyny, właśnie paczkonosz dostarczył perfumy. Wszystko z nimi ok. Testuję właśnie, bardzo intensywne, kwiatowe, ostre, z pewnościa nie są słodkie....świdrują w nosie....coś mi niesamowicie przypominają.....nie jestem w stanie rozpoznać nut dziwna sprawa, z pewnością nie jest to jeden ze "współczesnych" zapachów adresowanych do nastolatek ...nic to, czekam aż się ociupinkę rozwiną

...teraz wetiver....korzenie żywica...robi się pudrowo...
...po 2 godzinach robia się delikatne i otulające, zupełnie zmieniają swój charakter, nie są zbyt trwałe (przynajmniej na mojej skórze), trzymają sie blisko ciała.
__________________


Edytowane przez mulier
Czas edycji: 2006-12-28 o 11:56
mulier jest offline Zgłoś do moderatora