Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Obaj moi chłopcy...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-04, 16:53   #167
InkluzjaOstateczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Z Polski
Wiadomości: 733
Dot.: Obaj moi chłopcy...

Cytat:
Napisane przez zebrawkratke Pokaż wiadomość
Droga Inkluzjo poziom jadu bijący z twojego posta mnei rozwalił -
nie mwawiam niczego nikomu (mam nadzieję) - poszerzenie w sensie pomyślenia że poza mono jest jeszcze coś. umieszczenia opcji istneijącej w swoim mózgu.
nikogo na poli nei namwiam.
no chyba,że będzie naprawdę śliczny
Jestem naprawdę śliczny, ale z całego serca nienawidzę lewactwa i w ciemnogrodzki, zacofany sposób, pozwalam zawłaszczać swoje ciało tylko jednej osobie. Także nie masz najmniejszych szans

Co do poszerzenia myślenia - że poza "mono" jest jeszcze coś - to żałosne. Chyba każdy przeciętny człowiek wie, jak jest w islamie z małżeństwami, zna też historie różnych związków. Jak dla mnie to nie chodzi wam tu o troskliwe poszerzanie naszych horyzontów, uświadamiania, że jest jeszcze coś, tylko o pochwalenie się swoją postępowością i alternatywnym podejściem do miłości. Tym, jacy jesteście "poli". Ciekawe, czy to jest obecnie główny temat młodych, tęczowych socjalistów, siedzących w apaszkach Hermesa przy kawie za 15 zł w Nowym Wspaniałym Świecie...

PS na razie Magdalena Środa twierdzi, że to przez Kościół Katolicki i zakaz aborcji, ale już niedługo być może zacznie mówić, że "Madzia z Sosnowca" zginęła, bo jej rodzice się ze sobą dusili i ciemnogrodzkie więzy nie pozwalały im na związek POLI
InkluzjaOstateczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując