Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Shih Tzu cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-06, 17:49   #4691
menula
Zakorzenienie
 
Avatar menula
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 367
Dot.: Shih Tzu cz. III

Witam dziewczęta Hmm, nie wiem czy pamiętacie jak jakiś czas temu pisałam o problemach zdrowotnych mojej Amy, w każdym bądź razie wczoraj dopiero odwiedziłyśmy weta, bo mała miała planowane szczepienie. Przy okazji lekarz skontrolował stan jej uszek i tak jak podejrzewałam zapalenie się nawróciło. Jedno uszko wygląda zdecydowanie gorzej, jest zaczerwienione, więc łatwo się domyślić, że w środku zaczął się już stan zapalny no i wydobywający się zapach nie należy do przyjemnych. Weterynarz zalecił pobrać wymaz z uszka, ale że nie ma w swoim gabinecie laboratorium cała procedura trwałaby dłużej więc dzisiaj odwiedziłam inną panią doktor. Z tego co mówiła wynikało, że podejrzewa u Amy alergię pokarmową, dla pewności jednak pobrała wymaz z ucha i w przeciągu 7 dni ma się odezwać informując o wynikach. Mówiąc szczerze jestem załamana i mam głęboką nadzieję że to jednak nie alergia. Wiadomo, że psina musi mieć podawaną wtedy specjalną karmę a to są wszystko koszta. Już ostatnia kuracja antybiotykowa trochę nas wykosztowała, wczorajsza i dzisiejsza wizyta to kolejne wydatki a gdzie tam jeszcze koszty leczenia obu uszek

Kochane, nie orientujecie się może czy uczulenie może wynikać ze zmiany karmy? Chodzi mi o to, że moja mała w grudniu miała zmienioną karmę z Puriny Pro Plan na Boscha a jej problemy z uszkami zaczęły się w styczniu. Trochę by to pasowało do tej alergii... nadmienię jeszcze, że Amy dosyć często saneczkuje na pupie (weterynarz robiła jej dzisiaj oczyszczanie gruczołów okołoodbytowych) no i ciągle miejscami łuszczy się jej skóra.

Rozpisałam się znowu, ale jeśli psinka którejś z was miała podobne objawy to proszę podzielcie się swoimi doświadczeniami bo jestem już na skraju załamania
__________________

NOWY WĄTEK

11.10 dokładka post 3


menula jest offline Zgłoś do moderatora