Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kupujemy BB Creamy III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-07, 20:37   #4274
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Przygotowałam ponad 60 słoiczków, koperty zaadresowane, więc co nie poleciało przed świętami, to poleci zaraz po.

Jutro powinnam mieć gotową listę resztek rozbiórkowych kosmetyków, trochę kremów, maseczek zostało.

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
Zygmusiu, mam jeszcze jedno pytanie, udało Ci się zamówić ten filtr TFS dla mnie?

I czy mogłabyś dla mnie zamówić pełen wymiar Mizon Hannavi Sun bb cream? Oczywiście puszczę przelew jutro
Filtr kupiony, Hannavi mogę kupić

Cytat:
Napisane przez dentico Pokaż wiadomość
Zygmus czy kupiłaś mi i Zai ten krem Mizon Moisture perfect cream?
Mam ten krem w paczce z Gmarket wysłanej wczoraj, jest mała, powinna spokojnie przejść bez vatu, więc będzie szybko.

Cytat:
Napisane przez isztar33 Pokaż wiadomość
Zygmus widze ze nadal jestem na minusie. Czy sprawdzalas czy dotarl moj przelew do Ciebie? To bylo 48zl okolo 12 marca. Moglabys zerknac?
Dokładnie 12 marca, wpisałam

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Zygmus, znalazłaby się dla mnie kapka Mizona Hannavi Sun BB Cream? Już wcześniej się na niego czaiłam, ale teraz po zachwytach dziewczyn chciałabym go jeszcze bardziej przetestować . Jeśli tak, to proszę dopisz mi go w arkusz (wraz ze Scandalem), bo nie wiem ile za nie zapłacić. Dzięki
Nie ma problemu, podzielę się Hannavi

Cytat:
Napisane przez _Enea_ Pokaż wiadomość
Zygmus dziękuję za przesyłkę, w ogóle się nie spodziewałam, że coś do mnie poleci teraz
Nie wiem, czy rozbieramy nowe rzeczy, czy na razie rozbieramy do końca to co jest. Ale gdyby była możliwość rozbiórki, to proponuję:

DR. JART+ Detox Healing Black Label BB

DR. JART+ All Out Black Head

Sama wzięłabym każdego po 15 ml
Ja się teraz przez dwa dni spokojnie odkopię i będzie można rozbierać dalej, tylko nie w hurtowych ilościach.

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Zygmuś proszę o dopisanie mnie do arkusza w zam. 16, ponieważ chciałabym już wpłacić pieniądze (póki mam)
Wpisałam maskę Zamian.
Jak tam Enprani?

Edytowane przez zygmus
Czas edycji: 2012-04-07 o 20:46
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora