Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ostatnio testowałam...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-12-29, 22:33   #228
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Ostatnio testowałam...

Cytat:
Napisane przez Dallale Pokaż wiadomość
Dobrze, że u mnie Agenta mają tylko niektóre Sephory - te na drugim końcu miasta. Gdybym zobaczyła takie cudo, od razu byłoby moje Zwłaszcza, że trzydziestka w zupełności by mi wystarczyła - wolno zużywam zapachy, a w przypadku Agenta wystarczy jeden psik...Właściwie 50 ml nabyłam - wbrew zdrowemu rozsądkowi - jedynie dlatego, że flakonik bardziej mi się podoba niż ten od 30 ml, jest zgrabniejszy

W kwestii dostępności AP - ja sama upolowałam go na Truskawie, zawsze mieli ten zapach. Teraz na stronie nie ma żadnych edp ani edt, ale myślę, że wkrótce wszystko powróci do poprzedniego stanu

W temacie: Na moim nadgarstku zagościło L' Or de Torrente - wyraźna, urzekająca kawa z przepięknym, drzewnym tłem. Będą dalsze, bardziej wnikliwe testy
Ech, jak tylko zobaczyłam to piękne pudełeczko, aż niemal zajęczałam Zawołałam mamę, pogłaskałam pudełeczko "patrz, Agent, Agencik śliczny!" ale mamy jakoś to nie ruszyło
mogę zapytać w jakiej, mniej więcej, cenie AP był na Truskawie? Bo może jednak się zastanowię nad 30 ml... ja też wolno zużywam zapachy, ale przy małych pojemnościach mam wrażenie że kilka psików i będzie pusta butelka

L'ora pamiętam jak przez mgłę, kawa była niestety na mnie dość cierpka, ale po pewnym czasie wyczuwalna była bardzo przyjemna skórzana nutka Ciekawy to zapach
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora