Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Propozycja nowego podforum - pranie, sprzątanie, pucowanie
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-11, 03:41   #42
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Propozycja nowego podforum - pranie, sprzątanie, pucowanie

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu był pomysł powstanie podforum "Politycznie", a na wizażu o wiele częściej pojawiają się wątki z tym związane. Pomysł nie zostal zaakceptowany przez administracje, ale za to powstanie podforum "Pucowanie i sprzątanie"?! Ktoś mi powie, ze to nie jest dziwny portal...
Że "dziwny", to się zgodzę . Ale o co Ci chodzi ? O udowodnienie wyższości "polityki" nad "pucowaniem i sprzątaniem" ? Dla mnie "pucowanie" nie jest sprawą priorytetową, ale z wielką przyjemnością poczytam taki wątek i nauczę się czegoś . I mam nadzieję, że znajdę tu więcej tolerancji niż w tematach "politycznych". I nikt tu nie będzie bezpardonowo szargał moich uczuć i opluwał moich ideałów, jak to ma często miejsce w dyskusjach o polityce i w podobnych tematach .

Jak najbardziej zgadzam się z drabineczką w kwestii "śmiecenia wątku" . Mam nadzieję, że moderator nie dopuści do wpisów typu : kupiłam dzisiaj płyn do mycia naczyń lub oj, oj, chyba zabiorę się za mycie okien .
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując