Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zapuszczamy włosy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-12-30, 10:59   #1089
szoopcia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Zapuszczamy włosy

Cytat:
Napisane przez ewelinkaaaaa Pokaż wiadomość
to teraz ja Was pocieszę...
dwa lata temu na wakacje miałam włosy do pasa blond(farbowane), ale gęste i bardzo mocne!!
teraz juz tak nie jest mam co prawad długie włosy,bo prawie do talii, ale jest ich tak mało, ze szkoda mówić!! zniszczyłam je doczepianymi warkoczykami i ciągłym farbowaniem. Teraz od października nic z nimi nie robię, biorę tabletki (odzywki itd)
czekam na efekty, choć wiem, że to szybko ie następi!!
APELUJE NIE RÓBCIE SOBIE DOCZEPIANYCH WARKOCZYKÓW!!
nawet nie mialam zamiaru...bo wiem ze po doczepianych wlosach wypadaja bardzo wlosy

Cytat:
Napisane przez justi_86 Pokaż wiadomość
a nie wiecie moze czy jak ma sie krotsze wlosy to szybciej rosna?? a im dluzsze tym wolniej to prawda??
bo jak mialam krotkie wlosy to w trymiga mi urosly a im dluzsze to prawie wogole nie chca rosnac...
tak to prawda nie wiem dlaczego moja kumpela sciela dlugie wlosy i odrosly jej w przeciag pol roku takie jakie miala na poczatku...ehhh dziwne prawda...

Cytat:
Napisane przez fructissa Pokaż wiadomość
qrde laski a słyszałyście o tym, że jeśli podetnie się końcówki jak będzie pełna księżyca to kudełki urosną 3 razy szybciej?? niby przesąd ale czytalam o tym pare razy... i moze wy cos wiecie na ten temat
dla mnie niewiarygodne

Cytat:
Napisane przez Agatin-K Pokaż wiadomość
Też nie wiem czemu tak jest, ale zauważam na sobie. Grzywka i pocieniowane włosy rosną szybciej i się z czasem wyrównują. A może one po prostu rosną tak, żeby osiągnąc optymalną długość?
ja tez tak mam z grzywka ze mi bardzo szybko rosnie...;( 2 miechy temu mialam fajna nawet krotka a teraz mi odrosla i jest beznadziejna...
__________________
"иαјрιєkиιєјѕzу υѕмιєсђ мα тєи kто ω zусιυ ωιєlє ωусιєярιαl..."

fєєlιиgѕ сαи gяοω вυт тћєу сαи gο αωαу тοο...

dοит тяυѕт иο gυу kєєр ιт "јυѕт fяιєиdѕ"...







szoopcia jest offline Zgłoś do moderatora